.strona główna | kontakt
.
.
.
.o nas
nasza oferta
warunki wynajmu
pytania i odpowiedzi
referencje
galeria realizacji
kontakt
.
.
Pobierz Katalog 2014

Kim jesteśmy?

- młodymi, pełnymi energii i otwartymi ludźmi zajmującymi się organizacją aktywnych form wypoczynku i szeroko pojętej rekreacji. Mieszkamy w północnej części Polski w mieście Lębork, położonym 30 km na południe od Łeby i 80 km na zachód od Gdańska. Miejsce naszego zamieszkania nie ogranicza nas do działalności lokalnej. Już od kilku lat angażujemy się w organizację i uczestnictwo we wszelkiego rodzaju imprezach na terenie niemalże całego kraju.

Jesteśmy grupą ludzi ambitnych. Chętnie podejmujemy się różnych, nawet najbardziej nietypowych zleceń. Nasza wyobraźnia, optymizm oraz bogate doświadczenie pomogą Państwu w organizacji zarówno niewielkich uroczystości zamkniętych jak i potężnych imprez masowych.

Pomysł na działalność rekreacyjną pod postacią firmy SPORTEX zrodził się już pod koniec lat 90-ych. Wówczas to po kilkakrotnym uczestnictwie w imprezach masowych jako widzowie uznaliśmy, że wiele elementów i przedsięwzięć w sferze rekreacyjnej imprez możnaby z powodzeniem udoskonalić. Doszliśmy do wniosku, iż grupa młodych, aktywnych ludzi o podobnych zainteresowaniach może stworzyć firmę na miarę swych marzeń i możliwości, swobodnie konkurującą na rynku z firmami o ugruntowanej już pozycji w branży rekreacyjnej.

Stąd już tylko krok do realizacji pomysłu. Od roku 2000, roku założenia naszej firmy urzeczywistnialiśmy nasze wizje i pomysły biorąc udział w przygotowaniu oraz realizacji wielu ciekawych imprez na terenie całego kraju. Niezmiennie od tamtej pory powiększamy swą bazę sprzętu, zdobywamy cenne doświadczenia. Jednak największą radość sprawia nam Państwa zadowolenie i zaufanie jakim nas Państwo darzycie po każdej kolejnej, owocnej współpracy.

do góry
.
Copyright by megazabawa.pl © 2024
Created & hosted by ciachoo[dot]com
valid XHTML 1.0!