.strona główna | kontakt
.
.
.
.o nas
nasza oferta
warunki wynajmu
pytania i odpowiedzi
referencje
galeria realizacji
kontakt
.
.
Pobierz Katalog 2014

->Cena wynajmu obejmuje:

Montaż urządzenia, ubezpieczenie, pełną obsługę użytkowania urządzenia przez uczestników imprezy (8 godzin) oraz jego demontaż (koszty wynajmu na następne godziny są negocjowane). Transport w promieniu do 100 km od Lęborka jest wliczony w cenę wynajmu. Natomiast za dojazd do miejsca imprezy w odległości powyżej 100 km od Lęborka doliczamy 1,20 zł netto/km drogi (dalsze trasy do negocjacji). Liczymy jedynie trasę dojazdu, koszty powrotu ponosimy sami.

->Złożenie zamówienia:

Zamawiając wynajem urządzeń należy podać termin planowanej imprezy (datę oraz godziny jej rozpoczęcia i zakończenia), jej miejsce, wynajmowane urządzenia, dane firmy (nazwę, adres, telefon, mail, NIP).

->Miejsce wynajmu:

Na miejscu imprezy zamawiający zapewnia dostęp do źródła prądu (230V, 16A) - 4kW lub kilku źródeł prądu, w zależności od liczby urządzeń. Teren powinien być w miarę równy oraz oczyszczony z ostrych przedmiotów. Rodzaj podłoża (trawa, podłoże asfaltowe, betonowe) jest dla nas bez znaczenia.

->Warunki realizacji zamówienia:

Warunkiem realizacji zamówienia jest wpłata zaliczki w wysokości 40% wartości zamówienia brutto. Pobrana zaliczka jest gwarancją zrealizowania zamówienia w terminie.

Warunkiem realizacji zamówienia jest podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki w wysokości 40% wartości zamówienia brutto. Pobrana zaliczka jest gwarancją realizacji zamówienia w terminie.

Jeżeli anulowanie zamówienia nastąpi do 14 dni przed terminem realizacji, zaliczka pozostaje bezzwrotnie w naszej firmie. W przypadku rezygnacji z usługi w dniu imprezy zamawiający ponosi pełne koszty usługi. Warunki pogodowe nie są podstawą do odstąpienia od umowy.

Pozostała część zapłaty za usługę dokonywana jest przelewem na podstawie faktury VAT lub na podstawie podpisanej umowy w przeciągu 14 dni od realizacji zamówienia na konto:
Bank PKO B.P. S.A. Oddział w Lęborku 90 1020 4649 0000 7702 0007 2199.

do góry
.
Copyright by megazabawa.pl © 2024
Created & hosted by ciachoo[dot]com
valid XHTML 1.0!